Chat with us, powered by LiveChat

Brak wolnych miejsc dla wolontariuszy

Zostało tylko 40 miejsc
dla wolontariuszy!

Blog

Zakończyliśmy rekrutację szkół do Warsztatów z PROJEKTOREM!

zakończyliśmy rekrutację szkół
Aktualności / Ogłoszenie

Zakończyliśmy rekrutację szkół do Warsztatów z PROJEKTOREM!

Informujemy, że właśnie zakończyliśmy rekrutację szkół do Warsztatów z PROJEKTOREM realizowanych w roku szkolnym 2023/2024! Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Do 12 października pozostawimy otwarte zapisy na listę rezerwową. Jeśli tylko pojawi się możliwość udziału szkoły w Warsztatach z PROJEKTOREM, niezwłocznie skontaktujemy się mailowo z nauczycielem lub nauczycielką. 

Szkoły zapisane na listę rezerwową jako pierwsze dowiedzą się także o starcie rekrutacji do Wakacyjnych Warsztatów z PROJEKTOREM, projektu IT for SHE Kids oraz kolejnej edycji Warsztatów z PROJEKTOREM.

Do Warsztatów z PROJEKTOREM zgłosiły się szkoły ze wszystkich 16 województw!

Dlaczego nauczyciele zdecydowali się na zgłoszenie swoich klas do Programu?

Sama uwielbiam rozwój osobisty. Ze swoimi uczniami mam rewelacyjny kontakt i  chciałabym przekazać im jak najwięcej wartości  i robić wiele dobrych rzeczy. Projektor z pewnością mocno mógłby w tym pomóc. (nauczycielka, woj. zachodniopomorskie)

Prowadzę zajęcia z doradztwa zawodowego w klasie siódmej, która jest bardzo zróżnicowana. Dzieci są z różnych rodzin, mają różne problemy zdrowotne, edukacyjne, emocjonalne, ale są bardzo fajni! Chcę, żeby poznawali fajnych, kreatywnych,  inspirujących ludzi, myślę tu o wolontariuszach PROJEKTORA. Szkoła to nie tylko „nudne obowiązkowe lekcje”, to relacje, to poznawanie siebie i świata, to czas rozwoju. Chciałabym  ich wesprzeć, w ich rozwoju, dać przestrzeń do rozwoju kompetencji współpracy, komunikacji i kreatywności poprzez właśnie warsztaty z PROJEKTOREM. (nauczycielka, woj. lubelskie)

Nasza szkoła jest malutką szkoła liczącą 101 uczniów ale o wielkich ambicjach, chcemy się rozwijać, uczyć i doświadczać nowych rzeczy poprzez  spotkania z różnymi ludźmi od których możemy czerpać wiedzę, doświadczenie, pomysły. Jesteśmy chłonni nowych pomysłów i pełni zapału aby doświadczać wszystkiego co nowe, inne oraz ciekawe. 🙂 (nauczycielka, woj. opolskie)

Jesteśmy mała, wiejską szkołą, bardzo zależy nam na wyrównywaniu szans edukacyjnych naszych uczniów. Chcielibyśmy, aby w dobie szybkich zmian cywilizacyjnych nasze dzieci były samodzielne, miały odwagę do realizacji własnych pomysłów, wrażliwe społecznie. Chcemy zapewnić im dobry start w dalsze życie. (nauczycielka, woj. wielkopolskie)